Vesparádé 2015

Vigyori
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Vesparádé 2015

Hozzászólás Szerző: Vigyori » 2015.09.16. 21:45

maxx írta:Többen kértétek, hogy a Magyar Vespa Rally 2015 Révfülöpi rangsorát tegyük itt közzé....
Én több pontot gyűjtöttem egyedül, mint Ti együtt 8)

Ízirájder Öcsém, ízirájder!!! Ennyi!!!

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2015.09.16. 18:44

Ildi - PX200
Höbi - GTS
:D :D :D :D

Ejnye bejnye

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2015.09.16. 11:37

Többen kértétek, hogy a Magyar Vespa Rally 2015 Révfülöpi rangsorát tegyük itt közzé. Ezúton is gratulálunk minden résztvevőnek a kellemes délutánért! :)

https://goo.gl/photos/saen7JpxoaZuCXfQ6" onclick="window.open(this.href);return false;

Kép

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2015.08.03. 16:03

Le vagyok maradva - lassan már nyitni kéne a Saint-Tropez-i topikot ! :D ( na azért már van útiterv, térképekkel - de korai lenne még :wink: )

Kép

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

gonzalez
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: gonzalez » 2015.08.03. 11:20

Nagyon jóók a képek :)

- Whose scooter is this?
- It's a Vespa, baby...
- Whose Vespa is this?
- Zed's...
- Who's Zed?
- Zed's dead baby, Zed's dead...

TakerPeet

Hozzászólás Szerző: TakerPeet » 2015.07.30. 13:32

Heyho!

Néhány analóg kép a blogomon.
http://www.takerpeet84.tumblr.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2015.07.30. 07:25

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

gimbigombi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gimbigombi » 2015.07.29. 16:11

Én nem tudom megnézni! :-(

Boxi

Hozzászólás Szerző: Boxi » 2015.07.29. 15:08

Képek! :-)

https://plus.google.com/u/0/11153083381 ... 5288869595" onclick="window.open(this.href);return false;

gonzalez
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: gonzalez » 2015.07.29. 10:29

Röviden:
köszönöm...
- SisakPeti-csapatnak a segítséget
- Szabó Ancsának és Petinek az ajándék plakettet, nagyon szépek lettek, és emelték a welcome csomag fényét :)
- Örsnek a szombati útvonaltervezést, és túravezetést - amin sajnos ugyan nem tudtam részt venni, de az útvonal alapján hatalmas élmény lehetett
- Barczi Gabinak és Marcinak az összes többi szervezést, különösképpen a Rallyét, ami nagyon jól össze lett rakva, már várom a következőt!!
- Volksrod Zolinak a szállítást
- és végül, de egyáltalán nem utolsó sorban Tonynak az ajándék felajánlást

Remélem, nem hagytam ki senkit, ha igen, akkor majd kiegészítem 8)

- Whose scooter is this?
- It's a Vespa, baby...
- Whose Vespa is this?
- Zed's...
- Who's Zed?
- Zed's dead baby, Zed's dead...

Vigyori
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vigyori » 2015.07.29. 00:20

Jó volt, köszi :!: ....bár kicsit elfáradtam 8)

Ízirájder Öcsém, ízirájder!!! Ennyi!!!

gimbigombi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gimbigombi » 2015.07.28. 14:29

Én is szerencsésen hazaértem ! Vasárnap délelőtt Zánkáról indultam, aztán még Tapolcának vettem az irányt és családlátogatást tettem, így egy kicsit megkésve,de 5 óra 2 percre beértem dolgozni!Velencénél az Agip kútnál összefutottam még Cadyékkel,de én sajnos nem értem rá kávézgatni már így csak egy köszönésre futotta! Köszönöm a szervezőknek még ha némi fennakadással is jártak a dolgok, akkor is nagyon jól éreztem magamat! Nekem az első Vesparádém volt,de remélem nem az utolsó! :P
Az elért második helyezésemen nagyon meg is lepődtem :shock: és nem akartam hinni a fülemnek,persze nagyon örültem is neki,hogy a Mormota Team nem vallott szégyent velem! :P A polót már hazafelé fel is avattam és a medál már a nyakamban csillog! :P
Gyerekkori táborozós napjaimra emlékeztetett engem is ez a hétvége! Köszönöm mindenkinek!!!
:D :P

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2015.07.28. 12:18

Minden úgy kezdődött, mint általában. Felébredtem.
Mivel mindet becsomagoltam és feltettem a fekete párducra (Gojo szerint csincsilla), nem volt más dolgom, mint kivenni a hűtőből az ásványvizet és meginni a reggeli kávémat, majd miután irány a Budafoki úton levő benzinkút. Kilométeróra állása 10490.
Tankolás után, reggel fél hét környékén elindultam, Érd irányába, Székesfehérvár felé (egyedül, mivel nem jelentkezett egy klubtárs sem, hogy megossza velem társaságát), ahová terveztem az első pihenőt. Ezt az útszakasz simán letudtam, forgalom alig volt a 7-es úton, a Velencei tó környékén is csak békabrekegést és madárcsicsergést hozott felém a hűsítő menetszél.
Székesfehérváron, tartottam egy rövid pihenőt a megszokott benzinkút fáinak árnyékában, megosztva a fórúmon az első etap hosszát és idejét (69 km / 1 óra 20 perc). Pár perc pihenés és dohányfüst nézegetés után, nem lévén más elfoglaltságom, nyeregbe pattantam és megcéloztam a magyarok tengerének partjait a 7-es majd 71-es utakon át.
Na, a nap bőven elhagyta a keleti horizontot és elkezdte szurkálni sugaraival hátamat, jelezve, hogy nyár van, ezért megkergettem párducomat és nemsokára megjelent szemeim előtt a célom első csillogása. Megérkeztem Balatonakarattyára, ahol már az első, előző este józanon ágyba bújó, turisták bontogatták szárnyaikat. Mivel benzin tankom még félig tele volt (pozitív gondolkodás, nem félig üres, hanem félig tele), elvetettem az első elképzelésemet és nem álltam meg Balatonfűzfőn tankolni, hanem gurultam tovább Balatonfüredig, ahol tankoltam és csillapítottam nikotinhiányom, miközben megfigyeltem a vízpartra igyekvő turisták vonulatát. Itt, eltöltöttem egy fél órát, majd elindultam a célom felé, ahová még a délelőtti órákban meg is érkeztem, a Szepezdfürdői strandra. Itt lemostam magamról az út porát eltöltve pár órát fürdés/napozással és lévén csütörtök, megebédeltem (ezt Donnak dedikálom).
Délután fél négy környékén átgurultam a szálláshelyre, negyed órával a program szerint megjelölt határidő előtt oda is értem. Itt ért az első meglepetés, mivel azt reméltem, hogy a szervezők részéről, nem volt jelen senki sem és ez jó ideig így is maradt. Egy ideig Krisztiánnal ütögettük az idő kobakját, majd megjelent a RollerKommando, osztrák képviselője, kislányával, érdeklődve, hogy mi lesz a program. Légies német nyelvtudásommal próbáltam magyarázni neki azt, hogy meg tudom mondani mi, lenne a program, de, hogy mi is lesz valójában azt nem. Pár óra eszme és kitűző csere után (Jó lett volna hozni a helyszínre pár klubos relikviát, mert sokan vásároltak volna ezzel is gyarapítva a klub vagyonát), elbúcsúztunk azzal, hogy vissza fog nézni szombat délután.
A csütörtök kicsit langyosra sikeredett, egy idő után, elkezdtek szálingózni az emberek, megjelent a Szabó család, majd a többiek. Este felé, két három négy, vagyis egy sör után (ami mint azt tudjuk nem sör) lebattyogtunk a partra vacsorázni és elfogyasztottam egy szép hagymás rostélyost.
Este beszélgetés, majd vízszintes csendes, jól megérdemelt, pihenő reggelig.
A pénteki nap a reggeli elfogyasztásával kezdődött, ami, szerintem, emberi fogyasztására éppen csak, hogy alkalmas volt (otthon a macska nem ette volna meg), majd hatosban (mivel a csapat első fele elsietett számunkra ismeretlen irányba) elmentünk Tapolcára ahol ittunk finom kávét, üdítőt a Malom-tó partján. Ez a rövidke reggeli menet, jó volt bemelegítéshez a délutáni Vespa Rally hoz, amit egy ebéd elfogyasztása után, ebéd, ami jó volt ahhoz, hogy még éhesebbek legyünk, de egy sportembernek (olyan 40 kg-os fajtának) elégséges lett volna. Sebaj, kezdődik a rally, amit kíváncsian vártam, lévén az első ilyen, amin részt veszek, korábban már voltam robogós tájékozódási versenyen, de ez másnak indult. A rajthelyen Marci elmagyarázta a fontosabb dolgokat, majd elkezdődött a buli. Az elején, kóvályogtunk, mint gólyafos a levegőben, mindenki szembe jött velem, nem értve, hogy a 2 km valójában 4 km-t jelent és ott lesz az a bizonyos gólyafészek. Na, itt úgy döntöttem, hogy rábízom magam az ösztöneimre és az emlékeimre (minden évben itt nyaraltunk a családdal egy-egy hétig és bejáratták velem a vidéket) és elkezdtem haladni, felkarolva pár eltévedt, bizonytalan, sorstársat, majd érintve egy pár földutat, szőlőhegyet (iszonyatos kockakövek), mozgó sziklás domboldalt, visszaigyekeztünk a célhelyre. Itt, egy számomra hókuszpókusz után, lezárták a rally bajnokságot. Utána, mindenki kipihegte a kóválygást, megbeszélve az élményeket. Az esti vacsora után, eredményt hirdettek a rally kapcsán, amelyet (én is meglepődtem) szerény személyem nyert meg és cipelhettem haza a vaskupát, üveg bórt és a Vespilot pólóját. Itt, megosztanám az első helyezést minden résztvevővel, hiszen ez egy csapatjáték volt, mindenki kiegészítette a másikat. Köszönöm mindenkinek.
A péntek este laza és komoly szórakozással telt, volt iszogatás, fürdőzés, csörögtek a táncos lábak, megismerkedhettünk a környék rendfenntartó rendőreivel. Ez hamar véget vetett a bulinak és nyugovóra tértünk.
Szombaton mindenki megtankolta a vassárkányát (természetesen a szokásos reggeli után) és készült a nagy túrára, ami hamarosan el is indult átszelve a Káli medencét, megszakítva egy motor pihentető és vastartalmú vízivó Balatonfüredi parkolással és egy ebéd jellegű foglalatossággal, ami jót tett a tésztafélék rajongóinak. Szénhidrátok pótlása után elindultunk a szállásunk felé, enyhén megcsappant csapattal, de éppen elegen, hogy megdobogtassuk a környéken lakok szívét. Tapolcáról már kisebb csoportokban értünk vissza a táborba, ahol elkezdődött a megbeszélés, amely több témát érintett, többek közt a lehetséges 2019-es világtalálkozó, a klubélet hogyantovábbja és a helyi klubok lehetősége. Ezt a témát majd egy másik fórum témában fogjuk kivesézni, maradjunk annyiban, hogy jó volt végre elindítani az őtletelést a témában. Utána indult a szabad program, evés, ivás, esti fürdőzés és tánc, majd az esti órákban ismerkedés a hely rendfenntartó közegeinek szépséges hölgyével, aki a második látogatása után megcsörrentette bilincsét és megmutatta komoly arcát is, mire többen összetették kezeiket és reménykedtek, hogy ők lesznek azok, akit megbilincsel és magával visz. De ilyen nem történt és hajnal felé mindenki elvonult a helyére aludni, szomorúan várva a vasárnap reggelt, tudván, hogy véget ér a Vesparádé. A reggel nem mindenkinek indult jól, de ezt nem szeretném körülírni, aki tudja, az tudja, aki nem az majd úgy is megtudja, ezért most nem írok ez ügyben semmit.
A haza utat harmadmagammal tettem meg. minden jól ment egészen Székesfehérvárig, amikor még lett volna 25 km, hogy elérjük a várost, nagy csindarattával leállt a technikám. Néztem, simogattam, hívogattam a klubtársakat és úgy tűnt, hogy négy keréken fogok hazajutni, amikor is, kicsavartam a gyújtógyertyát, aminek az elektródái szépen összeolvadtak. Reménykedve csavartam be a helyére egy új szikragyárat és lás csodát újra úton voltunk (tegnap szétszedtem a hajtást, átnéztem, kicseréltem a légszűrőt. Volt por elég). Kora délután, beérkeztünk Budapestre és elbucsuztunk egymástól. Hazamentem és elfogyasztottam egy szép adag töltött káposztát családom köreiben, majd szépen csendben elszunyákoltam mosollyal az arcomon, darazsakról álmodva (ez elég költői volt). Kilóméter óra 11150.
Mindent köszönök. Voltak jó és rossz élmények, de összességében jó volt, megérte lemenni és most várom a jövő évet, a következő Vesparádét. Remélem, 2016-ban keleten fogjuk megejteni ezt az összejövetelt, mondjuk a Tiszató partjainál.
Sziasztok, jó gurulást mindenkinek. Tiko

Kép

Kép

hoberth

Hozzászólás Szerző: hoberth » 2015.07.27. 22:47

Mi is hazaértünk Szasza kollégával! Füred után telibe kapott minket a vihar, na de nem vagyunk csokinyulak! 8) Gyors szárítkozás, átöltözés, és indultunk tovább.
A találkozóról:
A szervezők első két napra túlságosan meleget intéztek, aztán gyorsan korrigálni próbáltak, de akkor meg túlságosan viharos lett az idő. Ezt máskor ne így! Arany középút, napsütés, és kb. 30 fok. :wink:
A rally, a szombati túra és a Balaton felvidéki táj parádé volt! A teljes csoportképért tényleg kár, de persze ott egyikünknek sem jutott eszébe! :?
Mondjuk Tiko első helyezése erőssen bunda gyanús! Ő volt ott egyedül csütörtökön. Nyílván leitatta a bírákat, megszerezte a titkos útvonalat, végigment rajta, és másnap lazán megnyerte! Közben még adta is a hülyét, hogy fingja sincs, hogy merre kell menni. Még a helyi rendőrök is be voltak avatva, mert érdekes módon engem megállítottak egy laza szondáztatásra, amivel értékes perceket vesztettem, neki meg kacsintottak, és intettek, hogy ne álljon meg, mehet tovább! :x Még szerencse, hogy Juci ott volt a szeren, és a Mormota Team szineiben behúzta a dicsőséges második helyet! 8)
Aztán persze volt pár bibi a kajával szállással, de ezektől függetlenül én nagyon jól éreztem magam, és úgy gondolom mások sem bánták meg, hogy eljöttek!
Az eldugult lefolyó, a sótlan leves és egyéb sérelmek ellenére a lényeg szerintem az, hogy megint együtt volt ez a klassz kis társaság! Jót motoroztunk, ettünk, ittunk, buliztunk, dumáltunk, röhögtünk... Szuper volt! Jó volt látni-hallani ezt a sok jó arcot egy kupacban ebben a szedett vedett vespás társaságban!
Köszönjük a szervezőknek, hogy megint összehozták nekünk ezt a bulit! :P

Távolságot most nem mértem, de kb. pont elég volt ennyi két napra. A fogyasztás szombaton nekem kicsit soknak tűnt. (Lehet nekem is kellene már egy Malossi henger meg persze a nyomatékcső :mrgreen: ) Gumikopás még mindíg nem mérhető, a 30 éves Barum ismét jól teljesített! 8)

TakerPeet

Hozzászólás Szerző: TakerPeet » 2015.07.27. 22:42

Sziasztok!

Vizuális ember vagyok alapvetően, de sajnos a videózás nekem kicsit homályos folt, de azért összevágtam egy kis videót amit a 3nap alatt csináltam telefonnal.
Átgondoltság nagyon nincs benne, de a hangulat talán átjön. :)

https://www.youtube.com/watch?t=41&v=YvhSmsGfJwU" onclick="window.open(this.href);return false;

Képek is jönnek hamarosan, de egyelőre azok még filmen vannak a laborban leadva :)

Részemről az első hosszabb túra, illetve első találkozó volt, és nagyon örülök,hogy ott lehettem! A társaság remek volt, sok szimpatikus embert ismertem meg,
külön respekt azoknak akiknek hajnalig égett a táncparkett a talpa alatt, illetve aki 50ccm-es motorral indult útnak.
A helyszín nyilvánvaló gyengeségei ellenére, nincs rossz szájízem, nekem inkább amolyan nosztalgikus érzéseim voltak, mintha újra egy osztálykiránduláson lettem volna, hehe :)

A rally nagyon tetszett, bejön ez a műfaj, talán legközelebb már rutinos leszek, a túra útvonala meg egyenesen mesés volt! Legszívesebben mennék minden hónapban :)
Köszönet a szervezésért!!!

Jók a képek Don! Azt kicsit (nagyon) sajnálom hogy a barlangfürdőt kihagyam...

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2015.07.27. 21:50

http://indafoto.hu/don-2/2015_julius_23 ... /slideshow" onclick="window.open(this.href);return false;

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2015.07.27. 17:57

Amici !

Vasárnap este fél nyolcra mi is szerencsésen megérkeztünk a nyírség fővárosába. A hazaút jóval kellemesebb volt, mint az eleve hosszabbra ( 570 km :D ), de mégsem akkora hőségre tervezett odaút - megemlegetjük a Mátra szerpentinjeit és egy darabig biztos nem járunk majd arra! Viszont a Pilis és a Vértes kanyargós útjain jól éreztük magunkat. A helyszín tökéletes választás, a szállás éppen elfogadható - még egy felforrósodott tetőtéri hatágyas, eldugult lefolyójú fürdőszobával is :? - de a rögtönzött kantin már nem nagyon volt tolerálható a lehúzós áraival.
A befektetett energiát és munkát feltétlen elismerve, mégsem sorolnám a legjobban sikerült Országos Találkozók, vagy Vesparádék, és vagy Vespa Rally-k közé. Hogy miért, arra talán lesz majd alkalmas felület, hogy eszmét cseréljünk - a jobbítás szándékával. Már akit izgat, mert az esti worksop diskurzus sem jelentette számomra azt az érvelős, vitázós, ötletelős, parázs hangulatú felszólalások sorát, amit személyesen még sosem volt alkalmam - tíz év alatt - megtapasztalni. :P

Viszont nagyra tartom az évek során (minden évben egyszer :D ) adandó nagyszerű találkozásokat emberekkel és baráti társaságokkal. Számomra ezek jelentik az igazi értéket és vonzerőt ! - a Vespa csak "kellék" ebben a sorban. 8)

Na igen, egy csoportkép - még az utolsó utáni pillanatban próbáltam én is menteni ... ! Ha már nincs klubhelyiség, ha nincsenek relikviák nagyszerű elődöktől ... legalább egy évenkénti ünnepélyes családi fotó :idea:

Mindezekkel együtt igen jól éreztük magunkat és várjuk, hogy a következő évben újra találkozhassunk - talán Keleten ! 8)
A nyíregyházi Vespás Ákos szombaton már hazaindult és éjfélre meg is érkezett, de Budafok magasságában kénytelen volt a tomboló vihar és jégeső elől egy Twingoba kis időre bekérezkedni :P

u.i. - kb. 1200 km, kb. 3.2 l/100 km, kb. Michelin City Grip a legjobb választás és kb. kit érdekel ... ha jó a társaság és a hangulat! :lol:

Kép

Kép

Ákim

Hozzászólás Szerző: Ákim » 2015.07.27. 15:51

Még egy észrevétel...
Tegnap este nosztalgiáztam. Visszenéztem az elmúlt évek találkozós képeit. Idén is hiányoltam a csoportképet motorokkal stb. Igaz,hogy készült csoportkép ebben az évben is! Két-három baráti társaság szerepel rajta. Vasárnap reggel haza út előtt. Amikor a társaság egyik része még reggelizik,a másik részeg,a harmadik már hazament,a negyedik meg pakol. Úgy gondolom,hogy illett volna szólni mindenkinek,vagy a szombati ebednel az étterem parkolójában lőni pár képet. Amin MINDENKI szerepel...

Ákim

Hozzászólás Szerző: Ákim » 2015.07.27. 15:40

Ciao Ragazzi!

Köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek,jómagam és a FANNULLONI VESPAMICI nevében az áldozatokkal teli munkáért! Köszönjük,hogy ismét munkátok,szabadidőtök és családi életetek rovására megrendezésre került az idei Vesparádé. Köszönjük,hogy bejártátok a túrák útvonalát,hogy leszerveztétek az ajándékok gyártását és azt a sok egyéb dolgot amikről mi résztvevők nem is sejtünk. Csigának pedig a logót!

A következő sorokat a SAJÁT NEVEMBEN és az elcsípet,fél füllel hallottak alapján írom!
Rally-n most először vettem részt. Fél órát bolyongtam Révfülöpön a start után,majd többedmagammal később. Jó volt,hogy ezek az eltévedt emberek a rally folyamán csapatokat alkotva együtt,CSAPATKÉNT folytatták. Nagyon jó hangulatú volt,szép tájakon.
A helyszín Ferike szavaival élve PARÁDÉS volt. A Káli medence szerintem Magyarország egyik legszebb vidéke.
A szállás választás viszont nem sikerült a legjobban.
Többeknek nem volt ágyneműje. Negyven emberre,kevésnek tartottam két kis hűtőt a faházaknál. A vasarnapi reggelihez még a szombati zöldségeget szervírozták. Mindenki tudja,hogy miről szól ez a pár nap. Senki se a Waldorf Astoriába készül! Az idei szállás választás sajnos nem a legjobbra sikeredett...
A szombati túra útvonala egy szóval leírva : MÁMOR!
Még ma is sokat gondolok rá.. Azok a rétek,a házak,a balatoni panoráma,a kanyarok! POMPA!
Viszont kicsit korábban tettem volna be egy kis pihenőt..Szétültem a p@icsám! Két személlyel annyira nem volt fincsi több mint egy órát motorozni abban a melegben. Úgymondom..
Kicsit korábban jól jött volna egy tíz perces szünet. Megállni,mindenki kap egy 0.5-ös vizet és mehet tovább.
Mindent összevetve jól sikerült,jól éreztük magunkat!
A Vakáció üdülőben nem volt Vakáció,meg reggelre víz,de ezt leszámítva rendben volt minden!

KÖSZÖNJÜK!

Wilike
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wilike » 2015.07.27. 10:03

vespuccio írta:.... Most már jó :?: ...
Nem jó. :( Az első és a harmadik 404-es (hibás link) a középső 403-as (jogosultság hiány)

Ne légy szerény, nem vagy te olyan nagy ember! :)
(Golda Meir)

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2015.07.27. 09:36

Welcome back mindenkinek! :)

Várjuk ide az írásos beszámolókat!!!

pl.:
Hogy kinek mennyire tetszett a Rally útvonala és egyáltalán az effajta versengéssel fűszerezett laza túra?
Helyszínválasztás mennyire felelt meg az igényeteknek? (település, szállás)
A szombati egésznapos karikázás a napon sülve?
Az esti workshop jellegű együtt beszélgetés / klubozás?
Meg úgy az egész, ahogy volt?

... bocs, hogy a kaja kicsti átlag Balcsisra sikeredett. Nem csak a logóval tértünk vissza a kilencvenes évekbe.
... Bár a pénteki diszkóban egéssssszen komolyan tolták a '95-'96-os évfolyam slágereit ;D

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

vespuccio
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: vespuccio » 2015.07.27. 09:27

Wilike írta:Gabikám, nézegetnénk, ha publikussá tennéd a megosztást...
Most már jó :?: .., mert eredetileg is nyilvánossá tettem :!:

A többi kérésed később teljesítem.

VesPapa

Wilike
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wilike » 2015.07.27. 07:59

Gabikám, nézegetnénk, ha publikussá tennéd a megosztást...
(Meg, ha már arra jársz, ezt az album-megosztást is átállíthatnád publikusra:
http://forum.vespaklub.hu/viewtopic.php ... 690#p79690" onclick="window.open(this.href);return false; valamint a közvetlen kép belinkelések is hibásak, azok se látszanak.)

Ne légy szerény, nem vagy te olyan nagy ember! :)
(Golda Meir)

vespuccio
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: vespuccio » 2015.07.26. 22:39

Nézegessétek :arrow:

https://photos.google.com/album/AF1QipM ... xDa0wuFgbt" onclick="window.open(this.href);return false;

https://photos.google.com/album/AF1QipN ... gpf8onmLpg" onclick="window.open(this.href);return false;

és a búcsúzás :arrow: https://photos.google.com/album/AF1QipM ... 7H7EcA_3Yx" onclick="window.open(this.href);return false;

VesPapa

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2015.07.26. 17:35

Nos, hazaértem. A visszaút nem volt eseménytelen, de az olasz technika nem adta fel.
Bővebb beszámoló következik majd a napokban.

Válasz küldése