Közgyűlés - 2016. január 9. 9:00 STEX ház

TonyMontana
Kapcsolat:

Re: Közgyűlés - 2016. január 9. 9:00 STEX ház

Hozzászólás Szerző: TonyMontana » 2016.01.05. 23:54

Egy skype kapcsolodásra én is beneveznék , ha gyerek engedi :mrgreen: Amúgy tipikus Vasárnaptól leszek otthon egy hetet ... :evil:

Kép

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.05. 22:28

Azt mondta nekem Barczi Gábor, hogy sikerült szombatra szabadságot kapnia és jön ő is!

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.05. 22:27

Viszek egy külön laptopot, amin csak Sisak lesz online! ;)

sisak
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sisak » 2016.01.05. 20:49

Virtuálisan én szívesen megjelennék, ha lesz rá lehetőség.

http://www.vespaklub.hu/home/klub/klubtagok/sisak" onclick="window.open(this.href);return false;

VolksrodZoli

Hozzászólás Szerző: VolksrodZoli » 2016.01.05. 20:10

Akkor 1 fő jelen. És, hogy mert valamit csináltam a közösségünkért, lesz nálam egy köteg Tagsági Igazolvány. Talán az is jelenjen meg, aki várja a sajátját.

Ape TM 703V, Ape P50 TL3T, Vespa PK50 XL Elestart Plurimatic, Vespa PK50 N Automatica

gonzalez
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: gonzalez » 2016.01.05. 19:39

1. Le a kalappal, Marci
2. En kérném, hogy küldd el nekem a koncepciót
3. Kérek mindenkit, aki jön szombaton hogy jelezze itt a fórumon, hogy tudjuk kikre számíthatunk. Köszi!

- Whose scooter is this?
- It's a Vespa, baby...
- Whose Vespa is this?
- Zed's...
- Who's Zed?
- Zed's dead baby, Zed's dead...

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.04. 23:34

A közgyűlés most a "komoly előkészítő munkáról" fog szólni, mert azt senki sem csinálja meg előre. Viszont ha bármelyik kedves barátunk eljön és hajandó időt szánni a közös érdekre, akkor látom értelmét annak a széllel szembe pisilésnek (már elnézést az alpári hasonlat miatt) amit egy pár éve muszáj csinálnunk, hogy a lélegeztető gépen lévő szervezet keringése ne omoljon össze.
Volt már ilyen.
Nem is egyszer.
Mással is előfordul, hogy nem úgy megy a szerkér, ahogy az elején valaki vagy valakik elképzelték. Nekünk van lehetőségünk változni, sokakban "igény, az vóna rá" ha már egy ilyen van nekünk, hogy klub... szombatra viszek egy koncepciót, remélem más is elhozza a gondolatait és ha megoldást nem feltételen találunk most, azt eldönthetjük milyen formában megyünk tovább.

Nekem a december nagyon melós volt klub szempontból.

Kézzel fogható eredmények:
- Vespa Világklub kérésére (Uve Boedicker keresett meg) frissítettem adatainkat a rendszerükben
- egy lehetséges működési koncepció kidolgozása (leültem és kitaláltam, majd leírtam és Örssel megbeszéltem, véleményeztetem) (Koránt sincs készen, de jó csiszolgatási alap... akit érdekel dobjon egy pü-t és átküldöm köpködésre.)
- VWD-re összeszedtem a jelentkezőket, beregisztráltam aki kérte (nagyon nehéz, küzdelmes szombat éjszaka volt, másnap dél körül sikerült a regisztráció nemzetközi kapcsolatok bevetésével). Aki kérte annak foglaltam szállást (kemény csaták árán, a franciák nem egyszerűek, pláne az angolul való kommunikációban nehézkesek), bevasaltam az előlegeket és kifizettem a kempinget. + folyamatos tájékoztatást igyekszem adni az eseményről, amint van bármi fejlemény
- Karácsonyi üdvözlőlap készítés Várady-Szabó Dávid és Fábry Zoli segedelmével 10 nap alatt elkészült, Megjelent FaceBook-on és itt a fórumon is köszöntve a tagságot, Vespa rajongókat és a nemzetközi fórumokat is!
- FaceBook oldalunkon sikerült 2-3ezer fős napi látogatottságot csinálni és ezzel megőrízni a kommunikációs csatornát nyitott, használható állapotban
- Az importőr cég vezetője keresett és érdeklődött a VKM Vespa Világklub tagságát illetően, mert a Piaggio-val együtt számolnak velünk a következő években.
- Ügyészségi felhívás. dec. 16-án kapott a klub a Fővárosi Főügyészség Közigazgatási Jogi Osztályától, hogy bizonyítsa, hogy eleget tett 2012-2013-2014-es évek beszámoló és közhasznúsági melléklet beadásának az Országos Bírósági Hivatalnak... erről az egészről akkor hallottam először... rövid határidővel az ünnepek alatt többen dolgoztunk rajta, hogy kivédjük a klub hivatalból való törlését.
Köszönet: Daginé (Háromszéki Tímea) gyors munkájáért, Barcziné (dr. Varga Beáta) gyors ügyintézéséért az ügyésszel és jogi tanácsaiért, Barczi Gábor irodai rendelkezésreállásáért és nem utolsó sorban a feleségemnek, aki nem nyírt ki, hogy a szabadságomból csak ezzel az egy adminisztrációs akadállyal 3 egész napot eltöltöttem a klub érdekében.

... te mit csináltál a közösségünkért?

Cady
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cady » 2016.01.04. 22:37

Don tökre csíplek, és remélem lesz limitedösszejövetel, amiről nyáron beszéltetek, csak az nem ez a téma!
Elég lett volna ezt leírni :arrow: "Ja, ... a konzultáció ! .... de mit is akartam ezzel? .... na mindegy ! - szóval hajrá! másodjára! Mi itt "országszéli vespások" jól elvagyunk és remélem el is leszünk, klubbal vagy anélkül ... bár igazán sajnálnám ha vége lenne!"

bár értelme és "hozzáadott értéke" a téma kapcsán ennek sincs. Illetve egy hozzászóláson belül saját magadat komolytalanítottad is egyben a "na mindegy!" szókapcsolattal. Persze lehet, hogy csak én nem értettem, nem is kell mindent értenem. Nyáron elmeséled a Tiszaparton...

Személy szerint (hogy témába illőt is írjak) jelenleg, vagy továbbra sem tudok elvállalni semmilyen pozíciót, viszont ha nem megyek el szombaton, az maximum munka miatt lehet csak, mert amúgy az események követésére szívesen szánok időt, ha ezt a napi-heti keret engedi. pace

Az élet olyan amilyennek gondolod (:

gonzalez
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: gonzalez » 2016.01.04. 11:16

Új (régi) jelentkezőkről nem tudok, de most szombaton ezért (is) jövünk össze újra!!

Január 9.
Stex ház
Budapest 8. kerület, József krt. 55-57
Kezdési időpont: 9 óra

- Whose scooter is this?
- It's a Vespa, baby...
- Whose Vespa is this?
- Zed's...
- Who's Zed?
- Zed's dead baby, Zed's dead...

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2016.01.03. 22:17

2015. november 6. péntek cimzett: Peter; Lorant; Örs; David; Akos; Bence; Tamás; Matyk; Gábor; Árpád; Marton

Hi !
Nyugtassatok már meg - hogy valójában nem az van amit én látok .... hanem igenis komoly előkészítő munka folyik a háttérben egy, a klub jövőjére nézve nagyon is fontos
közgyűlés megtartására. Bizonyára készült valamilyen előzetes "felkészítő" anyag a tagok részére, hogy ne csak úgy menjenek oda, hogy gőzük sincs az elnök úr által két nappal ezelőtt vázolt igen nagy ívű tervekről. Azért bíztam ebben, mert a fórumon egyetlen hsz. sem jelent meg ezzel kapcsolatban.

Lehet, hogy csak én spilázom túl ennek a közgyűlésnek a fontosságát, de félő, hogy sikertelenség esetén további sorvadásra van ítélve a VKM. Kívánom, hogyha egy év múlva újra értekezhetnénk erről a témáról, bizonyosodjon be, hogy teljesen alaptalanok voltak ebbéli aggodalmaim.

Üdv. Major János fórumos

2015. november 9. hétfő

Szia ... !
... ha nem lenne ez a közös kis csapat, már rég elveszítettem volna az érdeklődésemet. Nem tudom mi az ami inspirálhatna, újra energiával tölthetne fel, vagy új lendületet adhatna egy országos klub eredményes működéséhez, vagy támogatásához, ekkora érdektelenség, passzivitás láttán - és tévedés ne essék nem csak a vezetésre gondolok - sőt!
Kifejthetném - a közgyűlés előtt két nappal megfogalmazott közös gondolatokat idézve - mit tartok a kommunikációról és még jó néhány alapvető kérdésről, de ez egyrészt senkit nem érdekel, másrészt nem is tisztem.

A Közgyűlés elé írtam egy nyílt levelet, amit végül a Közgyűlés utánra tartottam korrektnek közzé tenni ... de mára kitöröltem, csendes és kihalt a fórum, semmi balhé, semmi "feszültséget keltő" eretnek gondolat ...
... minden esetre már kíváncsi vagyok a történtekre, de a legfontosabb hír már eljutott hozzám, a klubtagsági jövőre 7000.- forint. Az összes többi majd kiforrja magát és akkor jövő ilyenkor újra megtarthatjuk a közös konzultációt. De kár is ezen pörögni, hiszen úgy látom (szerte az országból) a kutya sem foglalkozik a fenti témával ...

Üdv. önzetlen barátsággal MJ

2016. január 3. hétfő

Meglep Dagi "beszólása" - meg voltam róla győződve, hogy most már valóban folyik valami érdemi munka - amiről ugyan nem tudunk, de hát miért is kéne - de hogy Dagi is "vakon van" az már meglep.
Ja, ... a konzultáció ! .... de mit is akartam ezzel? .... na mindegy ! - szóval hajrá! másodjára! Mi itt "országszéli vespások" jól elvagyunk és remélem el is leszünk, klubbal vagy anélkül ... bár igazán sajnálnám ha vége lenne!

mj.

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

dagi

Hozzászólás Szerző: dagi » 2016.01.03. 18:28

Vannak e jelentkezők a tisztségekre??????
Mert elég nagy a hallgatás!!!
Ha nem foglakozúnk egy kicsit evvel akkor hagyjuk ezt a Klub kérdést, el kell engedni ennyi volt!!!!!

KépAz élet nem méznyalás!!!

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2015.12.31. 15:14

Sziasztok!

A nagy évvégi hajrában ne felejtsétek, hogy jövő héten találkozunk!!!

Addig is BÚborÉK! :D

maxx
Adminisztrátor

Közgyűlés - 2016. január 9. 9:00 STEX ház

Hozzászólás Szerző: maxx » 2015.12.08. 19:33

Sziasztok :!:

Rendkívüli közgyűlés tartunk 2016.01.09-én (szombat) a szokásos helyen:

Stex ház
Budapest 8. kerület, József krt. 55-57
Kezdési időpont: 9 óra

az esetben, ha a közgyűlés nem határozatképes, a megismételt közgyűlést 9:30-kor tartjuk.

Feltétlenül számítunk a klubtagok megjelenésére, és aktív részvételére!

A Vezetőség

Fő téma: a tisztújítás, lásd itt (katt)

Napirendi pontok:
1. Elnöki beszámoló a 2015-ös évről (20 perc)
2. Új működési koncepció előterjesztése, vitája (1 óra) - aki kérte tőlem, előre megkapta a vázlatot
3. Új feladat felosztás előterjesztése, vitája (30 perc) - Ezt itt találjátok!(katt)
3. Új tisztségviselők bemutatkozása (max. 5 perc / fő)
4. Új tisztségviselők választása (20 perc)
5. 2016-os programtervezet pontosítása (10 perc)
6. Alapszabály kiegészítések (a jelenlévők 3/4-es szavazati többsége szükséges hozzá)
--- a.) Új feladat felosztás szerint a vezetőségi tagok feladatainak módosítása,
--- b.) tag tagsági jogainak képviselőn keresztül történő gyakorlásának meghatározása,
--- c.) közgyűlésen való részvétel elektronikus úton való lefolytatásának szabályozása.

7. Egyéb nyitott témák (Pl. együttműködések, honlap, világtalálkozó)

Várjuk a közreműködéseteket!!! Nagyon fontos feladata most a klubnak!!!

Válasz küldése