EMAT 2016 - VKM megjelenés

maxx
Adminisztrátor

Re: EMAT 2016 - VKM megjelenés

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.20. 00:01

Tomi, nyugodtan szólíts meg valakit, mert így teljesen céltalan, amit írtál!

BTW jelenleg minden kialakulóban van, Makával azt beszéltük, hogy a Kaptár partin egyeztetjük a részleteket. Persze, addig is lehet pörögni de azt ne várja el senki, hogy ezt valami "blog" módjára itt dokumentáljam. Perpill, nincs rá "sávszél", too many thread on process...

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

nrtomi

Hozzászólás Szerző: nrtomi » 2016.01.19. 22:45

Valami ilyenre is gondolhattak a "borzalmas kommunikáció" alatt is, nem? Hogy egy egyszerű nem-et, vagy bármi reflektálást lehetett volna írni.. Mindegy, én azért még fent tartom amit mondtam, ha lenne rá szükség, egye fene.

(Vespa PK 50 HP4 '95) ; Piaggio Ciao PX '80 ; Vespa PK 125 xl '89

mods

Hozzászólás Szerző: mods » 2016.01.16. 09:49

Én benne vagyok,de inkább érdekes mint ...,bár 5m-ről szerintem elmegy

BoGaRaS

nrtomi

Hozzászólás Szerző: nrtomi » 2016.01.15. 13:13

En a kis PK-t is (barmilyen kategoriaban, ha kell) es a ciaomat is felajanlom szivesen, ha igeny van ra.. A PK semmi extra, nehany matrica, a ciao meg kis utott kopott :D de az enyem :D

(Vespa PK 50 HP4 '95) ; Piaggio Ciao PX '80 ; Vespa PK 125 xl '89

TonyMontana
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TonyMontana » 2016.01.12. 19:00

Mod kategóriában az én px-met is fel tudom ajánlani.

Kép

Makaveli

Hozzászólás Szerző: Makaveli » 2016.01.12. 18:42

a rendezvény az 'F' pavilonban lesz. hely az tulképpen lesz elég azt megkérdeztem.
ötlet...hát mint mondtam rozsdás fellelt állapotú motort is lehet kivinni pl előtte utána állapot ha van két uolyan típusból ilyen olyan.
be lehet rendezni pl egy komplett toscan pajtát szalmával szekérrel...élő állatot tudnék vinni :-)
kell egy szállító jármű sofőrrel aki összeszedi és elviszi a motorokat nemtom erre már van e ötlet-szászbandi- én vasárnap tudok ott lenni mikor visszapakolás van akkor vagyok telibe szabad. esetleg csütörtökön napközben 14-18-ig...lehet számolni a segítségemmel a bepakoláskor.
ja csütörtökön van bepakolás és vasárnap este a ki..
a gojo felrakta a februári ankétot a facebookra...még ott sem késő ötletelni úgy is együtt leszünk...és még lesz egy hónap a megvalósításig

Értem én hogy villanymotor!De mitől megy???

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.12. 11:03

Látom, az elgurult gyógyszereket még össze kell seperni! 8) Aztán majd szín alapján eldöntjük ki és melyiket veszi be.

hoberth

Hozzászólás Szerző: hoberth » 2016.01.12. 10:33

A blokk pillanatnyilag nálam van darabokra robbantva.
Ne mondjátok, hogy nem veszem ki a részem a dioráma készítésből!
Ha kell odaviszem, és egy ládából szétborítom az összes cuccot a stand közepére. :mrgreen:

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.12. 10:00

összegezném az eddigi kiállítani tervezett gépeket:
- A patkány PX - Maka
- Sprint Veloce patikára felújtva - Dávid
- Struzzo (akár félkészen is) - hozom én

tervezem megkeresni:
- Csigát a mod mobilja miatt
- Zsoltot a MOD PX miatt
- Pierre-t a vespa autó miatt
- Bara Ákost a VM2 alsólámpás miatt...

BTW mekkora lehet a stand és melyik épületben lesz?

Milyen ötletetek van még?

Makaveli

Hozzászólás Szerző: Makaveli » 2016.01.11. 20:42

Rosszul gondolod Gábor. Külön engem kért meg a Laci haverom az egyik szervező a Rusty Rodders cc elnöke hogy vespákat akar régieket..ha van tuningolt átalakított az külön jó! de régi legyen. Vagy régies...Dagi pl. de akarja a Mod Zsolti piroskáját. jöhet minden ami belefér a régibe a tuningba a mod-ba a vágottba. Ez nem egy oldtimer show az igaz de ha megkértek minket mert szeretnék ha ott lennénk vmilyen formában akkor miért ne. ezek igazi műhelyek motor és autóépítők a hozzá való körítéssel.itthonról és a világ sok országából szerintem kár lenne kihagyni. nem egy feszengős tárlatmegnyitó az igaz. :-) buli rock and roll és vespa.
egyébként te is tudod hogy mennyien nézik meg a motorjainkat úton útfélen...miből gondolod hogy ott nem lennénk látványosság egy szépen felújított motorral vagy a patkánnyal úgy lemosatlanul koszosan mert mondtam hogy kiviszem de nem mosom le. azt mondta azt el is várja. sztem.

hoberth

Hozzászólás Szerző: hoberth » 2016.01.11. 20:19

Őszintén szólva nem tudom mi keresni valónk van itt kiállítóként? :roll:
Nem vagyunk mi Orange County Choppers.
Aki felújít egy vagy több vespát, az nem az ide illő motorépítés kategória. Még akkor sem, ha szó szerint darabokból épül össze a vas. Néhány egyedi fényezés vagy kissebb alakítás, esetleg nem túl látványos tuning, az egy ilyen kiállításra karcsú. Aki meg veterán vonalon mozog, az végképp más kiállításra való. szerintem
Ide első sorban a szétkrómozott, csiricsáré fényezéses, halálra tuningolt, fényesre polírozott, felismerhetetlenségig átalakított vasakat várják a szervezők és a nézők is!
De szóljatok, ha tévedek!

Makaveli

Hozzászólás Szerző: Makaveli » 2016.01.11. 18:22

Kedves klubtagok és vespa fanok.
Idén megkerestek a magyarországi motor és autóépítő bajnokság szervezői,hogy szívesen látnák a vespásokat 2016.március 18-20-ig az EMAT-on,ami egy motor és autóépítő világbajnokság magyarországi hivatalos állomása is,(ami egy időben és helyszínen van az AMTS-el) mint kiállítót amivel emelik a rendezvény fényét, és mint klub-ot aki bemutathatja miről is szól ez az életérzés vagy ki minek hívja...
Mai egyeztetésen az volt a kérés,hogy régi motorokat szeretnének fellelt és felújított állapotban,vagy tuningolt, vagy extrém módon átalakított ritkaságokat egy ránk bízott diarama keretein belül,ami lehet műhely részlet bármi akár extrém dolog is.
Sőt ha van valakinek olyan átalakított vagy látványosan tuningolt gépe az a versenyre is benevezhet vele.
Nincs megszabva hány motort állíthatnánk ki csak előre egyeztetni kell mekkora helyre van igényünk.
Amit be kellene mutatni mindenképpen az a MOD vonal
Ez egy jó lehetőség sokan lesznek elég nagy visszhangot szokott kapni a rendezvény főleg hogy egyszerre lesz megrendezve a tuning show-val.
A Marcival beszéltem ma róla elég sokat és szeretné ha egy ember vinné végig az egész lebonyolítást Ő majd megálMODja a leosztást. :-)
Amit tőletek szeretnénk kérni az hogy akik kedvet éreznek a lebonyolítást segíteni vagy rendelkezésre tudnak állítani motorokat azok tegyék meg,ötletelés stb a többit Marci úgy is elmondja nektek.

maxx
Adminisztrátor

EMAT 2016 - VKM megjelenés

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.11. 13:48

Makaveli-n keresztül megkeresték a motor és autóépítő világbajnokság szervezői klubunkat, hogy egy szuper megjelenési lehetőséget kínáljanak nekünk! Elsőre olyan diorámás megjlenés jutott eszünkbe, mint néhány éve az Oldtimer shown volt. Megkeresem Lórit, mint korábbi ötletgazdát és összerakunk egy kis csapatot az installáció elkészítésére és az esemény levezénylésére! :)
A részleteket mindjárt leírja!

http://www.emat.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;
bár ez még a tavalyi főcím

Válasz küldése