ROMANIA - 3CastleRide2018

Zizi

Re: ROMANIA - 3CastleRide2018

Hozzászólás Szerző: Zizi » 2018.11.14. 10:48

Irigykedek. Már jó ideje tervezek valami ilyen utat. Talán idén összejön.

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.10.12. 13:45

Na, lássátok, hogy miröl maradtatok le, ti akik nem voltatok ott .... :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=io8RuKq8-0k
és
https://www.youtube.com/watch?v=DZo1AssU_Uk

vespuccio
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: vespuccio » 2018.09.02. 13:30

Wilike!
Iszom így is - úgy is, csak féltem, hogy száraz lesz a szöveg, ezért előre odakészítettem egy kis italt. :D

Különben tényleg tetszett mindkét beszámoló :!:

VesPapa

Wilike
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wilike » 2018.08.31. 16:53

vespuccio írta:
2018.08.30. 17:11
Ittam minden szavát (meg egy fröccsöt)...
vespuccio írta:
2018.08.17. 13:23
...Ittam minden szavát (meg közben egy Kuchlbauer sört)...
Gáborom, még néhány túrabeszámoló és tönkremegy a májad... :mrgreen:

Ne légy szerény, nem vagy te olyan nagy ember! :)
(Golda Meir)

vespuccio
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: vespuccio » 2018.08.30. 17:11

Nagyon jó beszámoló. Köszönjük!
Ittam minden szavát (meg egy fröccsöt), szinte ott éreztem magam a túrán.
Sajnálom, hogy nem én éltem át mindezeket :?

VesPapa

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.08.29. 16:42

Akkor én is tartok egy rövid beszámolót.
Mi, Höbi és én, szombaton, augusztus 4-én vágtunk neki Romániának.
Szombat aug.4 (395 km)– Elindultunk Budapestről és elmentünk Magyargyerőmonostorig, itt unokatestvérem és családja várt minket finom flekkennel, sörrel és pálinkával. Nem mondom, de rendesen áztattuk torkunkat. Unokatestvérem kutyája (egy beagle) megkeserítette életünket, mindent ellopott (megette a cigarettámat) és lerágta Höbi papucsának elejét miközben ez a lábán volt. Höbi szerint igazi rossz kutya volt.
Vasárnap aug. 5 (290 km)– elindultunk Borszék felé, érintve Kolozsvárt, Szászrégent, Maroshévízt, majd Borszék után Bradu helységben volt szállásunk. Itt becuccoltunk a szobánkba, majd lementünk vacsorát kunyerálni. Addig-addig míg megint flekkent ettünk miccsel tarkítva és szépségemnek hála a tulajdonos csapra vert egy hordócska Ciuc sört.
Hétfő aug.6 (190 km)- elindultunk a Békás tó felé, ezt megkerülve érkeztünk a Békás szoros bejáratához. Itt még én is elámultam, pedig nem először jártam arra. Egyedül az út minősége volt kifogásolható és a Gyilkos tó bazár jellege, ezért itt nem időztünk, hanem elindultunk Parajd-Szováta-Korond felé, útközben beszélgetve egy Pannoniás - Uralos csapattal, akik oldalkocsis motorokkal bandukoltak a környéken. Majd zötykölődve eljutottunk Szovátára, megnéztük a Medve tavat, de a tömeg miatt inkább elindultunk Korond felé szállásunkra. Itt, találkoztunk Karaba és Csizmi párossal, elfogyasztottunk pár sült pisztrángot és nem kevés pálinkát a házigazda jóvoltából.
Kedd aug. 7 (300 km)- Reggel megreggeliztünk, majd elbúcsúztunk Laciéktól (ők még egy éjszakát maradtak) és elindultunk Kézdivásárhely felé át a Hargitán, majd érintve a Madarasi Hargitát át Csikszereda felé, innem át a Gyimeseken Moldvába, majd vissza az Ojtoz szoroson Kézdivásárhely felé egészen Rétyig ahol két éjszakát szándékoztunk eltölteni Tündenéni panziójában. Estefelé megérkeztünk, belakmároztunk a borjúpörköltből és átvonultunk a kocsmába ahol vártak a tavalyi arcok. Pár sör és köményes után nyugovóra tértünk.
Szerda aug 8 (160 km)- Reggeli után szépen lassan elindultunk Bodzaforduló felé, mentünk, néztük a tájat döntögettünk a kanyarokban, megállított a rendőr, elengedett a rendőr, megint mentünk, majd a vízgyűjtő tó gátjánál megfordultunk és elindultunk egy másik úton Kovászna felé és egyszer csak elfogyott az út, mentünk a murván, patakokon keresztül vagy 10 km-t és egyszer csak megjelent újra az aszfalt, majd kikerültünk egy úthengert, bementünk a frissen leszurkozott útra, majd Kovásznán ettünk egy kürtöskalácsot. Innem vissza Tündenéni panziójába sziesztázni. Este befaltunk pár töltöttkáposztát és a pörkölt maradékát és irány a kocsma ahol hallgattuk a helybéliek eszmefuttatásait.
Csütörtök aug. 9 (180 km)- Reggeli után elbúcsúztunk és elindultunk tankolni, itt kiderült, hogy elhagytam egy kipufogó rögzítő csavart, vissza Tündenénihez, itt Simonbácsi előkeresett egy 8-as csavart, becsavartam, majd irány Nagyszeben. D.u. 1 órakor megérkeztünk, majd kezdődőt az ismerkedés, beszélgetés, kajálás és piálás (valamiért mindenhol inni kellett, mi nem akartunk, de muszáj volt).
Péntek aug. 10 (200 km)- ezen a napon átmentünk a Transzfogarasi hágon Ramnicu Valcea városban lévő szállásunkra, de ezt már csapatban teljesítettük, Gábor leírta. Este elkezdtük pusztítani a Peroni söröket, amit a sörgyár bocsájtott rendelkezésünkre, mint ajándék. Kereken 700 üveg sörrel néztünk farkas szemet.
Szombat aug. 11 (230 km)- Elindultunk Transzalpina hágó felé, itt sajnos Szaszának nem sikerül idén sem átmenni a hágó első felén, Gábor által leírt okok miatt. Én, miután elintéztük a román csapat segítségével Szasza dolgait, egyedül indultam neki az útnak. Pár száz kanyar után utolértem az uzsonnázó csapatot és együtt mentünk tovább. Gyulafehérvár előtt volt szállásunk egy szállodában ahol lubickoltunk a medencében és iszogattuk a maradék söröket, majd részt vettünk a díszvacsorán.
Vasárnap aug. 12 (500 km)- Höbivel elbúcsúztunk a társaságtól és elindultunk Budapest felé, egy szép hosszú unalmas utazás után estefelé megérkeztünk haza.
Röviden ennyi, megtettünk vagy 2400 km-t amelynek legalább a fele kanyargós hegyvidék volt. Élmény van bőven, ezért ha nem is jövőre, de visszamegyünk bejárni a maradék útakat.

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2018.08.19. 12:09

Jó lett az összefoglaló Jason, nagyon jó volt Veletek megélni ezt az utat!

Kincsként fogom őrizni az emlékeket. 8) 8) 8)

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

vespuccio
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: vespuccio » 2018.08.17. 13:23

Nagyon jó beszámoló. Köszönjük!
Ittam minden szavát (meg közben egy Kuchlbauer sört), szinte ott éreztem magam a túrán.
Sajnálom, hogy nem sikerült tényleg jelen lennem.
A fotók jól kiegészítették a beszámolót, talán jövőre én is.....

VesPapa

Jason82

Hozzászólás Szerző: Jason82 » 2018.08.17. 10:42

3CastleRide – Románia -2018.08.09-12.

A 2017-es év végén jött a hír, hogy a Román Vespa klub első ízben rendezi meg a 3CastleRide névre keresztelt, a román Déli-Kárpátok Transfagaras és Transalpina útjait érintő túráját, körülbelül 50 Vespás részvételével. A 3 nap és 650 kilométer alatt a résztvevők lenyűgöző vidékeken kanyaroghatnak, miközben történelmi várakat látogatnak meg, és élvezhetik a helyi, hagyományos gasztronómiát. A kedvcsináló egyből megfogott, úgy gondoltam, hogy ezt nekem találták ki, így jelentkeztem is egyből az eseményre, amint lehetett.

Az útvonalat illetően nem vertem magam nagy tervezgetésekbe, öt napom volt rá, 1-1 nap oda-vissza, valamint a három nap a rendezvényre. Rajtam kívül még 8-an képviseltük a magyar színeket, de mindenki másképpen tervezte a kijutást, így az oda utat szólóba oldottam meg.

1. nap: 2018.08.09, csütörtök (Szekszárd-Baja-Szeged-Kiszombor-Temesvár-Nagyszeben ~540km): eljött az indulás napja, reggel 6:15-kor célba vettem Nagyszebent, az időjárás tökéletes volt már reggel 20 fokot mutatott a hőmérő, így gondtalanul faltam a kilométereket az 56-os, majd 55-ös főúton. Miközben a bajai híd előtti részen, a töltés mentén haladtam, a felkelő nap sugarai hangulatosan szűrődtek át a kétoldali fasorok között, míg a kisebb tisztásokat lepelként borította a reggeli pára. Így jó hangulatban, 8 órára elértem Szegedet, itt megtankoltam, és elköltöttem a reggelimet, aztán a kiszombori határátkelő felé vettem az irányt, a 43/431-es utakon. A határátlépés gondtalan volt, nem állt előttem senki, megnézték az útlevelemet, és csupán annyit kérdeztek hová megyek, pár perc volt az egész. A román határt átlépve a 6-os úton motoroztam Temesvár felé, itt megtankoltam a paripát, majd felhajtottam az A1-es autópályára. Ezen 88 km-ert mentem, aztán a leterelések miatt rátértem az E673-as főútra, ami egy elég forgalmas, dimbes-dombos 50km-es szakasz volt. Déva magasságába ismét lehetett használni az A1-et (a köztes szakaszt építik), a sztrádán még megálltam tankolni, és 15:15-re (8 óra, 4 megállás) megérkeztem az aznapi szállásunkra a Hotel Continental Forumba. A bejelentkezést követően irányba vettem a Lili’s Cafét, ahol regisztrálni lehetett. De előtte még feltérképeztem Szeben megye székhelyének belvárosát, amit a 2007-ben betöltött Európa kulturális fővárosa címe miatt szépen felújítottak. A welcome csomag átvételét követően csatlakoztam Karaba Laciék asztaltársaságához, finom sörök mellett ismerkedtünk, és némi ágyas pálinka kíséretében vártuk a vacsorát, miközben szépen szivárgott a többi résztvevő is. A vacsora jól összeválogatott bőséges hidegtál volt, amiből jóízűen falatoztunk. Ahogy esteledett a szállás felé vettük az irányt, a parkolóba még beszélgettünk egy kicsit, aztán nyugovóra tértünk, hogy holnap új kalandok várjanak reánk.

https://photos.google.com/share/AF1QipN ... lJN2tlQXpB

2. nap: 2018.08.10, péntek (Nagyszeben-Transfogaras-Poenari erőd- Ramnicu Valcea ~200km): a kiadós svédasztalos reggelit követően, 8:45-kor tartott tájékoztatót a túráról Cristi Turcin a román Vespa Klub képviselője, ezt követően 5 fős csoportokban, 5 perces késleltetéssel indult útnak a 62 résztvevő. A 9 fős magyar csapat már a parkoló kijáratánál összeverődött, vezetőnk Tímár Zsolt lett, így őt követve vettük célba a hegyekbe vezető, csak nyáron nyitva lévő 90 km hosszú Transfogarasi utat. Amelyet az 1970-es években építettek, és 2042 m magasságig vezet fel, majd egy alagúton halad át a főgerinc alatt. Összesen 578 hídja és viaduktja, valamint 5 alagútja van. Mielőtt felkapattunk volna a hegyre, még megálltunk tankolni, aztán a lenyűgöző szépségű tájakon keresztül vezető útunk során, elhaladtunk a Bilea-tó és a mesterséges Vidraru-tó mellett, miközben fáradhatatlanul fűztük egyik kanyart a másik után a remek időben. A Vidraru-tavat követő alagútból kijőve elénk tárult a Poienari erőd, amely csodálatos helyen, a Kárpátok egy csúcsán helyezkedik el, és a 14. század vége óta uralja az Arges folyó völgyét. Sajnos az erődbe vivő 1400 betonlépcsőt nem hódíthattuk meg, egy viszonylag nehéz 40 perces kapaszkodó után, mivel 15:30-ra értünk a bejáratához, amely 15 órakor bezárt (előzetesen ezt nem tudtuk). Pedig a fantasztikus látvány biztos kárpótolt volna az erőfeszítéseinkért. Cserébe a várhegy tövében lévő vendéglőben frissültünk fel, a nagyobbacska pihenést követően a Ramnicu Valceaban lévő aznapi szállásunkra robogtunk. A Hotel Sofianuba való bejelentkezésünket követően a figyelmes román szervezők által behűtött, jéghideg sörök mellet beszélgetve, a szálloda kertjében vártuk a 8 órai vacsorát. Amelyet elegáns környezetben, tányérszervizes felszolgálás mellett fogyasztottunk el, Marci remek szilva pálinkájának kíséretében. Miután jóllaktunk ki beszélgetéssel, ki iszogatással folytatta a napot, én, Hőbert Gábor, Tímár Zsolt és Szántó Szabolcs felavattuk a szálloda uszodáját és nyugovóra tértünk.

3. nap: 2018.08.11, szombat (Ramnicu Valcea-Transalpina- Golf Hotel Pianu ~258km): az előző naphoz képest egy hosszabb etap állt a résztvevők előtt, aminek a reggelit követően, jó hangulatban neki is vágtunk. Utunkat az indulást követően nem sokkal egy tipikus román kirakódó vásár miatt szakítottuk meg, akiket érdekeltek a kincsek, bevetették magukat a sorok közé, a többiek frissültek egy espresszótól. A reggeli kiindulási pontunktól 60 km-re aztán jött a fekete leves, tudniillik harcostársunk, Szabolcs 70 km/h-s sebesség mellett szélesen vett be egy sima balos kanyart, így a murvás padkára hajtott. Hősiesen gépészkedett, de miközben vissza akarta hozni a PX-ét az útra, az eldolgozatlan szegély megdobta a motort, ami kicsúszott alóla. A robogó 30 métert tett meg a jobb oldalán, és a záróvonal kellős közepén állt meg. Szasza pedig a jobb oldalára esve csúszott az árok irányába, ahová beborult. Én és Marci mentünk közvetlen utána, egyből megálltunk, én a sérülthöz siettem, Marci pedig a motort szedte össze. A többiek is visszafordultak, miután észrevették, hogy lemaradtunk, eközben egy román srác, aki az út melletti házban lakott kihívta a mentőket, mivel Szabinak nagy fájdalmai voltak. Rövidesen megérkeztek a rendőrök, és a mentő is. Szasza kórházba került, és egy röntgent követően megállapították, hogy két bordája, három helyen eltört. Az ügyintézésben rendkívül sokat segített Tiko talpraesettsége, és nyelvismerete. Szabit miután kiengedték a kórházból a szervezők kocsival az esti szálláshelyre vitték, míg a motorját a túra szerviz kisbusza szedte össze (este Magyarországra szállította a felesége és egy ismerőse a motorral együtt, első útjuk a balesetire vezetett, majd bent tartották megfigyelésre). A balesetet követően folytattuk utunkat a 2.145 méter maximális magasságú Transalpina felé, de az előző közlekedési dinamizmusunkból érezhetően kopott egy kicsi. Ahogy emelkedett a tengerszint feletti magasság a 67C jelű úton, a fákból egyre kevesebb lett. Csodás környezetben, jó időben, remek aszfalttal borított, kanyargós utakon, gyönyörű látvány közepette robogózni egy életre szóló, felejthetetlen élménnyel gazdagított bennünket. Ebéd gyanánt a hegyen bekaptunk egy lángost, illetve kürtős kalácsot, majd éhségünket csillapítva folytattuk utunkat. Az indulást követően Karaba Laci borzolta a kedélyeket, miután egy éles, meredek jobbos visszafordítóban megálltak előtte, így a méteres, beton vízelvezetőbe találta magát, szerencsénkre két keréken, így nem lett komolyabb baj az estből. A PX-et Gábor és Marci segédletével sikerült kiemelni a vályúból. A csúcstámadást követően folytattuk utunkat Szászsebes irányába, amit az utakon mélázó szamarak és a csodaszép tavak tettek még érdekesebbé. Az aznapi szálláshelyünk előtt még 73 km-rel megálltunk pihenni egy vendéglőben, ahol felfrissültünk egy üdítő és egy pár csokis palacsinta kíséretében, közben Tiko is utolért bennünket, így ismét együtt volt a csapat. A golf hotelbe 18:30 körül érkeztünk, a szervezők ismét kitettek magukért, jéghideg söröket kortyolva várhattuk a medence partján az esti gála vacsorát és partit.

4. nap: 2018.08.12, vasárnap (Golf Hotel Pianu-Medgyes-Segesvár-Nagyszeben ~245km): reggel mindenki egy kicsit álmosan ébredt, így az indulásunk 10:30-ra csúszott. A mai síkabb terepen folytatódó etapot már csak 5-en tettük meg Nagyszebenig, mivel Jancsó Krisztián hazafelé vette az irányt Transporterén szállított PX-ével, Tímár Zsolt és Hőbert Gábor pedig lábon indultak el Magyarország felé. A mai nap fő látnivalója a segesvári vár volt, amelynek történelmi központja 1999 óta a Világörökség része. A várhegy meghódítását követően pizzával töltöttük meg korgó gyomrunkat. Az ebédet követően részben rossz minőségű mellékutakon jutottunk el 17 óra magasságában a túra kiindulópontjához. Itt szétváltak utjaink, mivel Laci, Józsi és Attila Déva mellett foglaltak szállást vasárnap estére, hogy hétfőn folytathassák útjukat hazafelé. Én meg Marcival a szebeni hotel parkolójába robogtunk, ahol betettük az elnök úr kisbuszába a T5-öst, amivel még aznap este haza ment. Én a főtértől 100 méterre lévő, maszekba foglalt szállásomhoz siettem, este pedig még sétáltam egyet a fesztiváli forgatagban.

5. nap: 2018.08.13, hétfő (Nagyszeben-Temesvár-Kiszombor-Szeged-Baja-Temesvár-Szekszárd ~ 540km): a hazafelé vezető utat ugyanarra tettem meg, mint az ide vezetőt. Reggel 6:15-kor indultam és 13:45-kor már otthon voltam (4 megállással), így még a délután is tartalmasan telt, mivel elmentünk strandolni a családdal. Összességében remek kis túra volt, mind az 1778 km-er sok élménnyel gazdagított. A szép táj adott volt, és a Román Vespa Klub úgy gondolom kitett magáért, hozzá rakta azt a pluszt a szervezéssel, amivel kerek egész lett a 3CastleRide.

Kalandokban gazdag nyarat, és hosszú szép őszt kívánok: Gábor

Jason82

Hozzászólás Szerző: Jason82 » 2018.06.11. 10:54

Sziasztok!

Én Szekszárdról indulok aug 9-én (csüt.) reggel a Szekszárd-Szeged-Nagylak-Nagyszeben (512km) útvonalon. A vasárnapi program után nem indulok haza, csak 08.13-án hétfőn, szállást foglaltam Nagyszebenben központjában, egy helyem van kiadó, ha valakit érdekel.

Üdv.: Gábor

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.06.08. 08:33

Igen, az lenne a legegyszerübb! De megegyeztünk, hogy ha eldönti felhív.
(Amúgy tegnap hívott és beszéltünk :D )

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2018.06.06. 21:39

Legegyszerűbb, ha felhívod Szaszát és megkérdezed tőle!

vespuccio
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: vespuccio » 2018.06.06. 16:41

gimbigombi írta:
2018.06.06. 12:36
Sziasztok!

A mi regisztrációnkra már le is csaptak,így azt továbbadtuk! 8)
Akkor nekem nem maradt hely :?:

VesPapa

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.06.06. 16:08

Mivel, vasárnap (2018.06.10) lesz a találkozó végső befizetésének dátuma, gondolom minden érintett tudja már, hogy igen vagy nem, hogy jön vagy sem.

A szállások ügyében, ha kialakultak már a csoportok, el kellene küldeni, hogy ki kivel szeretne osztozni a szálláshelyeken.
Én már jeleztem a contact@clubvespa.ro e-mail címre, hogy Höbivel legyek beosztva egy szobában. Ezen a találkozó elött 30 nappal még lehet változtatni, de én elejébe mentem a dolgoknak. :D
Mindenki, aki befizette a részvételi díjat, fog kapni infórmációt a szobaleosztásokrol és a napi túra utvonalakrol. Június 10-e után, természetesen, mivel csak jövő héten intézik a foglalásokat.

Továbbá, jó lenne, ha tudnánk egymásrol, ezért (ha nem ütközik GDPR problémába) szeretném ha mindenki jelezné, hogy mikor, milyen utvonalon, érkezik majd a helyszínre.
Csizmi csapatárol tudok, Marcirol szintén, de, gondolom lesznek még páran akik mennek.
Én, Höbivel, augusztus 4-én, szombaton, indulunk Berettyóújfalú-Nagyvárad-Kolozsvár-Borszék-Békástó-Békás szoros-Parajd-Madarasi Hargita-Szepsiszentgyörgy-Nagyszeben útvonalon, vagyis elötte beiktatunk egy 5 napos túrát. Majd a találkozó után, vasárnap, indulunk Budapest felé, 500 km-t letudva utolsó nap.
Szasza még nem jelezte, hogy mikor tud indulni, jön velünk vagy hozzácsapodik egy másik csapathoz, de ezt majd jelezze ő.

Ha valakinek van bármilyen kérdése, szívesen segitek, tolmácsolom a szervezök felé.

Tikó

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.06.06. 13:53

Mert a Mormota kíváncsi fajta, ezért így több mindent tudunk megnézni egyszerre.
Túra után összeülnek a Mormoták és megosztják élményeiket. :D

gimbigombi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gimbigombi » 2018.06.06. 12:36

Sziasztok!

Az idén elmarad a Mormoták túrája,mert kétfelé megy a csapat! Tikó, Höbi és talán Szasza mennek a Román túrára,
én és András pedig Szlovénia s Horvátország felé vesszük az irányt a Mangart és Postojna érintésével!
Biztosan nagy élmény lesz mindenkinek! :D :D
A mi regisztrációnkra már le is csaptak,így azt továbbadtuk! 8)

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2018.06.05. 13:05

Biztos szuper lesz! - légyszi a felkészülésről, az útvonalról és persze a túráról időnként tudósítani. Ti, a Mormoták és mi, a GTS Group akik évente egy-egy "nagy túrát" nyomunk - másokról sajnos nem tudok.
( a nagy túra kissé nagyképű, de nekünk igenis nagy - kb. 8 naptól és 3000 km-től számítva :P )

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.06.05. 08:55

Végül mégis megyünk a román "3 Kastély" túrára.
Legalábbis Höbi és én megyünk, Szasza még nem nyilatkozott.
Höbivel aug. 4-én, szombaton, indulunk és elötte bejárjuk a Keleti Kárpátokat.

vespuccio
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: vespuccio » 2018.06.04. 09:12

Tiko írta:
2018.05.28. 13:39
Sziasztok!

Megjött a regisztrációs felszólítás.

PAYMENT: DUE DATE 10th OF JUNE, 675 lei equiv of 145 eur (no other commisions)

Ez tartalmazza a szállást 3 éjszakára, wellcome csomagot, gálavacsorát.

Mivel, én nem megyek, de regisztráltam, akinek kell, átadom a helyem. Továbbküldöm a levelet.

Zs.
Ahogy meg beszéltük én átveszem a regisztrációd. Küldd az infót, hogy időben tudjak utalni.
Kik jönnek még?

VesPapa

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.05.28. 13:40

PAYMENT : DUE DATE 10th OF JUNE

675 lei equiv of 145 eur (no other commisions)

If you want to pay for more than one participant, you can make 1 payment for each particiapant. Please let us know for whom you pay at contact@clubvespa.ro

Includes (at least)
•Full accomodation from 9 to 12 Aug @Hotel mentioned in program
•Goody bag
•Welcome drink and traditional appetizers in Sibiu
•Gala Dinner @ Golf Pianu Resort
*Card payment fees are on us with no hassle for you.

3 CASTLE RIDE PROGRAM*

Thursday 9 August
14:00 - 00:00 : Accommodation at Continental Hotel Sibiu
16:00 – 20:00: Welcome and registration (Lili's Cafe - Piata Mica/Sibiu)
20:00 - 00:00 : Zabriskie Point - Lili's Cafe - Piata Mica

Friday 10 Aug
09:00 – 10:00: Departure in Teams (5 participants) from Piata Mica
10:00 – 20:00: Road trip (200 km): Transfagarasan - Cetatea Poenari
20:00 – 23:00: Arrival Hotel Sofianu R. Valcea

Saturday 11 Aug
09:00 – 10:00: Departure in Teams (5 participants) from R. Valcea
10:00 – 20:00: Road trip (232 km): Cetatea Alba Iulia - Transalpina
20:00 – 23:00: Arrival and Gala Dinner - Pianu Golf Resort / Alba Iulia

Sunday 12 Aug
09:00 – 10:00: Departure in Teams (5 participants) from Alba Iulia
10:00 – 19:00: Road trip (218 km): Medias - Cetatea Sighisoara
19:00 – 21:00: Arrival & Goodbye – Piata Mica Sibiu / Lili's Cafe

* All interest point and full route will be shared in a digital roadbook with google map defined to have a better understanding of the ride, prior to the event (after Transfagarasan and Transalpina opens at end of June).

ACCOMODATION

Thursday 9-10 Aug: Hotel Continental Sibiu
Friday 10-11 Aug: Hotel Sofianu Rm Valcea
Saturday 11-12 Aug: Pianu Golf Resort & around / Alba Iulia
Sunday 12 Aug: Please book own accommodation as you prefer in Sibiu from now. In Aug is a high demand on bookings. For easiness you can book online at Hotel Continental, or ask the organization team for guidance.

Accommodation is fully booked by organizers, no worries. Room arrangement will be done by us after the closing of payments and will be communicated to each of you, with possibility to change it within max 30 days before the events.

For any questions and concerns don't hesitate to contact us.

Best regards
Team
Vespa Club Romania
contact@clubvespa.ro

Main contact:
Cristi Turcin
0040 723 509 784'
cristi@clubvespa.ro

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.05.28. 13:39

Sziasztok!

Megjött a regisztrációs felszólítás.

PAYMENT: DUE DATE 10th OF JUNE, 675 lei equiv of 145 eur (no other commisions)

Ez tartalmazza a szállást 3 éjszakára, wellcome csomagot, gálavacsorát.

Mivel, én nem megyek, de regisztráltam, akinek kell, átadom a helyem. Továbbküldöm a levelet.

Zs.

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2018.05.18. 10:04

Valszeg egyedül megyek a helyszínre, kocsiban a T5-el.
Üdv, Marci

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.05.17. 14:52

Elnézést, Barczi Gabinak címeztem. :)

Jason82

Hozzászólás Szerző: Jason82 » 2018.05.17. 13:56

Kedves Tiko!

Gondolom engem szólítottál meg (abban az esetben, ha vespucciot, és az ő neve is Gábor, akkor elnézésed kérem).

Először is köszönöm a felajánlást, de nekem már van regisztrációm, amiről kaptam is visszajelzést a Vespa Club Romania-tól.

A kérdésem arra irányult volna, hogy tudok-e csatlakozni valaki(k)hez az eseményre való utazást illetően, vagy oldjam meg magam, ahogy szoktam.

Üdv.: Gábor

Tiko

Hozzászólás Szerző: Tiko » 2018.05.17. 08:13

Úgy van Gábor. Amint lesz bármilyen hír a szervezők felöl, értesítelek.
Átadom neked a helyemet, mondjuk az XL méret kicsit nagy lesz majd neked :D

Válasz küldése