Vespa kupa

Don

Re: Vespa kupa

Hozzászólás Szerző: Don » 2012.07.17. 16:24

Ez, így, korrekt !

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2012.07.17. 16:10

Nos, mi tagadás, rendkívül kellemetlen az ügy nekem is, de igérem korrekt módon teszünk pontot ennek a végére.
Amikor a Vespa kupa ügye életre kelt , még az alkalmazottak gondtalan életét tengettem. Aztán amikor a munkahelyem megszünt, (egyéb támogató nem lévén csak jómagam) a kupa átadásának az ügye , a prioritásban szégyen e vagy sem, de eléggé hátra került a napi szintű ügyeim mellett.

Mostanra érett meg nagyjából a helyzet hogy a díjat lepostázzam Péternek, akitől a késedelemért ezúton is szíves elnézést kérek.

Más:
Talán nem volt ez jól publikálva, talán általam sem volt jól szervezve, de a hiú ábrándom hogy pár szponzor még az ügy mögé lép, teljesen szertefoszlott. Akiket megkerestem az ötlettel, meg sem várták hogy beszélni kezdjek a dolgokról, egyből leszögezték hogy a legcsekélyebb (1000Ft-nak megfelelő) támogatást sem tudnak mögé tenni. Azért írtam az 1000Ft-ot, mert volt egy cég akit kb hasonszőrű szponzori ügyel kerestem meg. (Jól működő cég)

Szóval a reám eső részt pironkodva de felvállalom, IGEN ! Hibáztam. Ellenben sajnos a későbbiekre nézve nem hiszem hogy hasonlóban gondolkodnék.

Az ész a legönzetlenebb dolog a világon! Az is osztogatja aki maga is csak keveset birtokol.

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2012.07.16. 12:59

kengyelfutó írta:Igen, a döntés megszületett, jelenleg a díjak legyártatása van folyamatban. :wink:
Egy különdíjat is létrehozott az élet ugyanis. :wink:
Tibi ! ..... 2011. dec. 22-én írtad, hogy jelenleg a díjak legyártatása van folyamatban. Kérdezem elkészültek-e és megtörtént-e a díjak átadása :?: , mert mikor Sisak Petinél szerettük volna megnézni - és persze gratulálni - azt mondta, hogy ő még semmiféle díjat nem kapott ! :roll: :roll: :roll:

.... legalább egy fotót láthatnánk róla - hogy is néz ki egy ilyen díj ! :D

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2012.01.27. 11:37

A várakozásaimat a nevezések egy picit valóban alulmúlták. Ennek ellenére természetesen győztes, illetve -milyen jó is ezt leírni- győztesek vannak!

A restaurálás szerint a győztes a zsűri szavazatai alapján: SISAK PÉTER!
A zsűri viszont különdíjat szavazott meg Fábry Zoli barátunknak is! A története csodálatosan példázza az apáról - fiúra mentalitást . Így "Apáról - Fiúra" különdíj kerül majd átadásra. Ez az én szívemnek is kedves dolog.

A jutalmakat a közeljövőben kapják meg az érintettek. :wink:

Az ész a legönzetlenebb dolog a világon! Az is osztogatja aki maga is csak keveset birtokol.

hoberth

Hozzászólás Szerző: hoberth » 2012.01.26. 23:04

Az a helyzet, hogy ez a kupa dolog sajnos mint sok más, az érdektelenség mocsarába süllyedt. :(
Sok Vespa születik újjá, sok olyan is van, ami érdemes volna arra, hogy induljon a kupán, de vagy szerénységből, vagy simán lustaságból senki sem nevezett a versenyre. Tisztelet a kivételeknek! (Ha jól emlékszem 3 vagy talán 4 nevező volt.) Innentől a verseny szerintem komolytalan.

gabe

Hozzászólás Szerző: gabe » 2012.01.26. 18:35

És mi az eredmény......voltak még nevezők? Hol lehet ezt megnézni?

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2011.12.22. 14:25

Nos a beküldött anyagok alapján, illetve mivel a zsűri ismeri a motorokat született meg a viszonylag egyhangú döntés.
A különdíj ötlete a zsűrizés közben merült fel.

gabe

Hozzászólás Szerző: gabe » 2011.12.22. 11:45

Miért ezeket a gépeket már zsűrizték/zsűriztétek is valami találkozón......?

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2011.12.22. 11:29

Igen, a döntés megszületett, jelenleg a díjak legyártatása van folyamatban. :wink:
Egy különdíjat is létrehozott az élet ugyanis. :wink:

hoberth

Hozzászólás Szerző: hoberth » 2011.05.19. 17:05

Mivel az országos találkozón csak a legótvarabb Vespa díjat sikerült megcsípnem 8) , itt pedig ennek ellenére zsűri tag lehetek :oops: , úgy döntöttem, hogy idén nem indulok a kupán.

Ha utolsó lennék, akor nem élném túl az újabb csúfos kudarcot! :cry: :mrgreen:
Ha megnyerném, akkor senki nem mosná le rólam, hogy csak vígaszdíjnak kaptam, meg biztos megszavaztam magam, hiszen benne vagyok a zsűriben! :twisted:

Viszont akinek készült, vagy készülődik szép Vespa a műhelyében, sufnijában, utcán, nappaliban vagy bárhol, nevezzen bátran! :P Tudomásom szerint nem csak három szép Vespa van kishazánkban! :wink:
Hajrá, hajrá, még van idő szeptemberig! Akár még most sem késő belevágni egy pillanatnyilag még a klinikai halál állapotában lévő, szebb napokat is látott vas feltámasztásába!

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2011.05.19. 14:47

http://www.darazsgarazs.hu/node/63" onclick="window.open(this.href);return false;

Info :!:

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2011.03.18. 18:51

Újabb nevező a kupában!
A közeljövőben többen is csatlakoznak ígéretük szerint.... :wink:

Vigyori
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vigyori » 2011.01.29. 10:49

Jó lett Tibikém! 8)

Ízirájder Öcsém, ízirájder!!! Ennyi!!!

gonzalez
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: gonzalez » 2011.01.28. 19:31

Nagyon szép lett, köszönjük!

Tessék nevezni!! 8)

- Whose scooter is this?
- It's a Vespa, baby...
- Whose Vespa is this?
- Zed's...
- Who's Zed?
- Zed's dead baby, Zed's dead...

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2011.01.28. 16:28

Elindult a kupának is otthont adó honlap!

Lehet nevezni!

http://www.darázsgarázs.hu

Jó munkát fiúk!

hoberth

Hozzászólás Szerző: hoberth » 2010.05.18. 21:51

Én már lepókhálóztam az alsólámpásomat! 8) :wink:

sisak
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sisak » 2010.05.18. 20:59

Micsoda,GS???

http://www.vespaklub.hu/home/klub/klubtagok/sisak" onclick="window.open(this.href);return false;

Cady
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cady » 2010.05.18. 18:55

hú akkor addig be kell szereznem azt a GS-t és összeszögelni 8)

Az élet olyan amilyennek gondolod (:

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2010.05.18. 17:37

De hogy a fejleményekről is hírt adjak!

Konzultáltam Vigyorival a dolgokról mailben!
A győztesek,-- mivel Sisak Peti is áldomást adott rá-- a jövő évi Vespa Országos találkozón lesznek kihirdetve!/Köszönöm az együttműködést Péter!/

A mostani találkozót követő héten a vezetőséggel leülünk és megbeszéljük a részleteket is! Szerintem a megbeszélés nem titkos, így ha valaki kedvet érez a történethez szívesen látom-látjuk!

Édesanyámtól már tájékozódtam a serleg-kupa készíttetésének árairól lévén ő sportszövetségben dolgozik, illetve szakedző, így rálátása és ami nem mellékes kapcsolata van a trófeák beszerzéséhez!
A Kupa honlapjának elkészítését már megbeszéltem egy céggel, amennyiben szükséges a külön honlap (még elválik) kb 2-3hét alatt létrejöhet!Csak annyit kell mondanom mehet, és megvalósul(ja meg a kasszánál kifizetni :lol: )
Egyenlőre ennyi történt az ötlet kipattanása óta.
Ígérem folyamatosan beszámolok róla ha valami történik!

sisak
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sisak » 2010.05.17. 20:55

Persze, hogy 'összeállunk'. Remélem sikerülni fog.
Évek óta próbálkozok ezzel, de mindíg süket fülekre találok. Már elment a kedvem az egésztől. Annyit kértem a vezetéstől, hogy hírdessék meg a szépségversenyt, hát nem sikerült...

http://www.vespaklub.hu/home/klub/klubtagok/sisak" onclick="window.open(this.href);return false;

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2010.05.14. 16:22

A kupakiírás kapcsán elég sokan megkerestek privát üzenet formájában, illetve e-mailben!
Mindenkinek köszönöm szépen a biztatást, és azt hogy ötleteikkel a megvalósítást segítik!
Viszont van pár dolog amit szeretnék megosztani a versenykiírással kapcsolatban!
Az első és legfontosabb hogy nem a Vespa Klub évadzáró vacsoráján lenne a díjak átadása!
Ennek két oka is van!
A vezetőség jelezte hogy ez a klub- klubtagok, barátok egy bensőséges rendezvénye, és így mivel a kupa nyílt (Nem csak Vespa klubtagos) nevezésű, nem szeretnék összemosni az eddigi jó hangulatú rendezvényt egy remélhetőleg nagy tömegeket megmozgató rendezvénnyel!
Természetesen ez már önmagában is kötelez arra hogy megváltoztassam az időpontot, de Örs egy másik nem mellékes tényre is felhívta a figyelmem!
A vasak java része a hosszú téli estéken szépül, így szerencsésebb lenne egy tavaszi időpontot kijelölni!
Örs a mindenkori Magyarországi Vespa találkozót említette mint lehetséges helyszínt!
Az ötlet jó, de természetesen figyelembe kell vennem hogy Sisak Peti idén szervez már egy ilyet, tehát részemről inkorrekt lenne az általa kitalált időpontot jövőre meglovagolni!
Két lehetőség van!
1, Peti! Összeállunk a jó ügyért?
2, Más időpontot jelölök ki, ha Peti úgy dönt a találkozón szervezett verseny az ő ötlete volt!
/Természetesen maximálisan megértem ha így dönt/

Más kérdés:

A nevezés mint említettem nyílt, így előfordulhat hogy mivel a honlapon van a fórumon a topic olyan emberek is regisztrálnak a fórumra, akik a kultúrált fórumozást zavarhatják, a társasági normákat nem veszik figyelembe!
Ennek elkerülése érdekében, illetve hogy a verseny kicsit professzionálisabbnak tűnjön felvetettem hogy egy teljesen külön honlapot hozok létre ami csak a versenyről szól, és esetleg a Vespa klub főoldaláról egy bannerre kattintva lehetne az oldalon nevezni!
A honlap tökéletesen szolgálná ki a nevezőket, a kíváncsiskodókat, és természetesen terveim szerint a lehetséges szponzorokat is!
A honlapkészítőkkel már konzultáltam is erről a mai napon.Megjelenés, várható igények vs. Felmerülő költségek!
Azt kérdezném mindenkitől akinek véleménye van a dologról, hogy mi legyen? Külön oldal a verseny részére, vagy hogyan tovább?
:wink:

kengyelfutó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kengyelfutó » 2010.05.13. 11:49

Én csak egyszerű ember vagyok! :lol:

Pierre neked szerintem így is jó esélyeid lesznek!

pierre
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pierre » 2010.05.13. 11:23

Bocsánat...:) Akkor tisztelt Vezetőség... :)

Lóri
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Lóri » 2010.05.13. 11:16

pierre írta:Kengyel:
Fontolóra? Hiszen Vespa?! :roll:
Na jó, de ő mégis egy motorosbolt képviselője... :lol: :wink:

pierre
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pierre » 2010.05.13. 11:12

Kengyel:
Fontolóra? Hiszen Vespa?! :roll:

Gabi:
Tudod hol találsz, most még láthatod a kasznit és hamarosan az új tetőt...utána irány a homokozó :)
Konkurenciának sosem nevezném, inkább márkatárs. Halász Feri ( nem a Ferike Halásztelekről ). Neki egy francia kiadás van, ez pedig amerikai. Ettől függetlenül együtt vesszük az akadályokat, és próbálunk egymáson/egymásnak segíteni.

Válasz küldése