II. Kaptár PartyTúra - A Merőkanál Trophy 2015.szeptember 19

NRZsolt

Re: II. Kaptár PartyTúra - A Merőkanál Trophy 2015.szeptembe

Hozzászólás Szerző: NRZsolt » 2015.09.20. 01:21

Az idő teljesen jó volt, szinte már izzadtunk
(legalábbis én igen). Nagyon jól éreztük magunkat. Olyan helyeken jártunk, ahol eddig még nem voltam, a város felett. Nem tudom mennyi idő alatt lehetett volna teljesíteni az összes pontot, mert nekünk a két etapból is volt olyan rész ahova nem jutottunk el, a nagy távolság miatt.
Volt olyan pont is amit, lehet észre sem veszünk, ha nincs benne az itinerben.
Köszönjük szépen a szervezést, az étkeztetést, ami szintén jóra sikeredett, és szerintem a vacsora ötletes is volt.

Ha lesz folytatás, szívesen részt veszünk újra.

Viki, Nrtomi, NRZsolt

Ui: jelenleg dörög és villámlik. (1:21)

PK50 FL 90 '; ET4 125 98 ';GTS250; Px200, 99'

Wilike
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wilike » 2015.09.20. 00:35

A Kaptár Party természetesen idén is remek volt, nagy-nagy köszönet érte a házigazdáknak! :)
Barczy Gabinak pedig gyors gyógyulást!

Ne légy szerény, nem vagy te olyan nagy ember! :)
(Golda Meir)

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2015.09.19. 06:21

Hurrá, elmentek a fellegek!!! :) Csak éjfél utántól jöhet víz!!! :) :) :)

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2015.09.18. 16:39

Elég szomorú időt mutat holnapra, remélem tévednek és 7 ágra fog sütni a nap!!! :)

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

Makaveli

Hozzászólás Szerző: Makaveli » 2015.09.15. 00:25

Köszönjük Wilibá!
Így igaz holnapig... maximum szerdáig szeretnénk ha jeleznétek részvételi szándékotokat a megadott emilcímen és hogy melyik rendezvényen vennétek részt.
a Gojci mindenképp válaszol mindenkinek akár közvetlen is elérhetitek vagy engem 204161183 ha valami akadály van.
az esti mulatság a legnagyobb problémánk mert ott fontos igazán hogy mennyien vagytok mert darabos lesz az árú amit kaptok majd.
konkrétan mexicoi party lesz burritoval salsával és mojitoval....
köszönettel: Maka.

Értem én hogy villanymotor!De mitől megy???

Wilike
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wilike » 2015.09.14. 14:18

Holnap van a jelentkezési határidő, előléptettem "kiemelt" témává a programot, hogy elöl maradjon a sorban! :)

Ne légy szerény, nem vagy te olyan nagy ember! :)
(Golda Meir)

gojo

II. Kaptár PartyTúra - A Merőkanál Trophy 2015.szeptember 19

Hozzászólás Szerző: gojo » 2015.08.19. 18:26

II. Kaptár PartyTúra - A Merőkanál Trophy

A tavalyi fergeteges rendezvény után, hagyományteremtő célzattal idén is megrendezésre kerül a pontkereső motoros és Minis verseny Budapest határán belül.
2015 Szeptember 19.-én szombaton reggel idén is mindenkit várunk szeretettel egy fergeteges bulira! Reméljük, hogy a telefonok túlélik majd, az idén nem kell "hengerfejezni" egyik Mini-t sem, senkit sem tartóztatnak le és a családi béke is megmarad! :)
Motor vagy Mini kell hozzá, ahogy tavaly is, de idén a rendezők külön engedélyével, más márkák is rajthoz állhatnak. Idén kicsit kevesebbet, 40-60 pontot fogunk elrejteni Budapest területén, hogy ne lógjon ki a beletek a nap végére! :)
Ugyan úgy, ahogy tavaly is délelőtt és egy délután külön etapban kell az "itinerben" szereplő találós kérdésekre válaszolni, és a helyeket megtalálni és lefényképezni. Most is vendégeink lesztek egy ebédre, mint tavaly, és lesz önköltséges vacsora is, és ismét jó bulit csinál majd nekünk Dj. Miha!

FONTOS!
GPS IDÉN SEM KELL! Utcanév mutatós Budapest térképet, fényképezőgépet (kamerás mobil is jó) poharat és egy MERŐKANALAT viszont mindenki hozzon magával! :) A MERŐKANÁL FONTOS, mert nem csak mutatóként kell használjátok a fényképekhez mint tavaly, hanem feladatokat is kell majd vele megoldani, így a hiánya KOMOLY HÁTRÁNYT FOG OKOZNI! A legszebb merőkanál tulajdonosát külön díjazzuk!
A verseny közúti forgalomban zajlik, ezért a KRESZ szabályait kötelezően be kell tartani, tehát nem az a lényeg hogy ki megy gyorsabban, hanem az hogy ki mennyire találékony! A versenyen érvényes jogosítvánnyal biztosítással, és közúti közlekedésre alkalmas járművel lehet csak indulni!
Az nyer, aki a nap végére a legtöbb pontot gyűjti össze. A pontszámokat a járművek hengerűrtartalma, évjárata, és a sofőr lakcíme alapján súlyozzuk, hogy ne legyen előnyben egy PX200 egy Ciao-val szemben, vagy a Budapesti a vidékivel szemben!

A motorok és a Minik természetesen külön kategóriában vesznek részt.

A rajt az ebéd, a célba érkezés, és a buli helyszíne: 11. kerület, Fehérvári út 202. Albertfalvi Kaptár.

Az időterv a következő:
2015. Szeptember 19. Szombat

9.00 Merőkanál regisztráció
9.50 Versenyzői eligazítás
11.00 Délelőtti rajt
14.00-15.00 Ebéd
15.00 Délutáni rajt
18.00 Beérkezés
18.30 Vacsora
19.30 Eredményhirdetés és Buli hajnalig

A rendezvényt természetesen az idén is önköltségi áron rendezzük meg. Kis "welcome" csomag, a verseny, a díjak, meg ebéd is benne foglaltatik a nevezési díjban a sofőrnek, ami 3500/Ft jármű.
Vendégeknek és utasoknak az ebéd önköltségi áron 1000Ft/fő. A vacsora önköltségi ára 1500 Ft/fő!
Este a hagyományokat folytatva ismét fergeteges buli lesz, a zenét és puncsot mi intézünk, de a pálinkát és az italokat az idén is ti hozzátok!
A jelentkezéseket névvel, telefonszámmal, a jármű típusával, a résztvevők számával, és a kért étkezésekkel együtt 2015. Szeptember 15.-ig e-mailben kérjük az albertfalvikaptar@gmail.com címre, hogy tudjuk mennyi itinerrel, paddal, evőeszközzel és kajával készüljünk!
Minden jelentkezést e-mailben igazolunk vissza, így ha elküldted a jelentkezésed és nem kaptál választ 24 órán belül, akkor keresd Gojo-t telefonon vagy a digitális csatornákon.
A járműveket ott lehet majd hagyni este a kaptárnál a buli után, másnap délig megőrizzük őket, és a tavalyi nagy sikerre való tekintettel idén is elárverezzük azokat amik vasárnap délután még ott lesznek! :)
Írjátok be a naptárba, mert kötelező!
A kaptártagok
(Gojo, Makavelli és Kaptár tagok)

"Quod me nutrit me destruit!"

Válasz küldése