Vesparádé 2016 - Országos Vespa Találkozó - Zemplén 20160701

maxx
Adminisztrátor

Re: Vesparádé 2016 - Országos Vespa Találkozó - Zemplén 2016

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.18. 09:22

Terveim szerint 90%-ra összerakjuk a programot még most januárban, teszünk alá költségvetést és összerakom a rendezvény formális meghívóját. Onnantól lehet is majd kezdeni jelentkezni! :)

Fán nem lehet motorozni, de motoron lehet fázni...

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2016.01.18. 07:14

Neked nem jelentkezni kell, hanem már egy héttel korábban itt lenni - mint Ökörköri tagnak - és keresztbe, kasul bejárni, feltérképezni a Zemplén rejtett zugait (lehet bringával is) :wink:
Amint meglesz, hogy hol alszunk, mit eszünk - na és persze mennyiért - Marci biztosan összeállít egy hivatalos meghívót az időponttal és a költségekkel együtt, hogy minél előbb bekerüljön mindenkinek a naptárába - Vesparádé '16 - Zemplén .... jó lenne egy ügyes kis logóval fémjelzett ötlet ! :P

Most szombaton lesz egy nagyobb szabású motorosoknak szervezett téli eszmecsere, ahol többek között én is előadom, hogy vespával is lehet ... 8) és ott majd néhány új ötletet is begyűjthetünk. Próbáltam néhány útvonaltérképet csinálni, de annyi variáció van, hogy azt meg kell vitatni. Az is lehet, hogy egy időben kétfelé megyünk (A és B útvonal) majd ebédnél találkozunk. Pl. egy szakaszon végig motorozni a Tisza töltésen - széles aszfaltcsík - aztán pontonhídon, vagy komppal át a Tiszán. A gátőrnek persze be kéne hunyni az egyik szemét ! :wink:
Dagi meg közben elszaladhatna Túristvándiba a vízimalomhoz, onnan már csak 300 km. :D

Kép Kép Kép Kép Kép

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

gonzalez
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: gonzalez » 2016.01.17. 23:37

Lehet már jelentkezni? :D

- Whose scooter is this?
- It's a Vespa, baby...
- Whose Vespa is this?
- Zed's...
- Who's Zed?
- Zed's dead baby, Zed's dead...

Don

Hozzászólás Szerző: Don » 2016.01.15. 16:54

Az előzetes információk alapján úgy néz ki talán menni fog a dolog. Én kétszer voltam ott többnapos bulin és nagyon kellemes emlékeket őrzök 8) Marcinak küldtem egy vázlatot a mikéntekről, amiben némi változás is lenne a korábbiakhoz képest.
Néhány részlet:
csak címszavakban ! - aztán majd tovább lehet gondolni !

Szerintem:
- a tal. két, vagy három éjszakás !!! - az egy éjszakás "jövök, de már megyek is, nekem csak vacsora kell, stb." szervezése nem fér bele.
- a szállásokat mindenki előre fogja tudni, nincs olyan, hogy majd a helyszínen egyeztetünk. Beszéltem Krisztivel, a belinkelt vadászház tulajával, elmondtam neki miről van szó, megígérte utánajár hogyan lehet ezt profi módon összehozni (kb. 60 emberről beszéltem)

pl.
- csütörtök du. - érkezés minden irányból ( a Mátrán és Bükkön át a túrázók, vagy egyenesen otthonról) welcome drink, majd egy buszba és irány Tokaj, Tolcsva vagy Erdőbénye valamelyik pince .... durva lesz (buszba hányni sokba kerül !) :lol:
- péntek - közös reggeli, túra, várlátogatás (Regéc, Boldogkőváralja) ebéd egy leszervezett helyen pl. Sárospatak, de nyitott a dolog ... esti közös vacsora, tábortűz - jó nagy.

- szombat - reggeli után, túra, újabb várlátogatás, Szent Teréz-kápolna (rövid performansz), Tokaj hegy (fel a Kopaszra 512 m) Tokaj (fagyi, kávé, kisvárosi hangulat, vespás vonulás), kései ebéd a Lebujban, a festői Bodrog parton. Du. szeminárium, egymás kulturált anyázása, ezt követően látványos békekötés, vérszerződés vörösborba fojtva. Este bazi nagy tábortűz, sütögetéses szabadtéri vacsora (semmi luxus).
Feszes program, fegyelmezett vespások, semmi külön kívánságlista, esetleg vegásoknak (erdei bogyók, rügyek, gumók, stb.) VIP vendégeknek töltött káposzta, extra pizza 8)

- vasárnap - közös reggeli, közös búcsú ... többet aztán ide ne gyertek ! integetéssel kombinálva. :P

elsőre ennyi ! - ja ! - és nem leszünk utazási iroda, ha mindenki odateszi magát (nem húzódik el egy sarokba morogni) és közösen jól érezzük magunkat, már megérte ! És még valami ... tartalék futómű, esetleg váz azért legyen a poggyászok között, mert tavaszig még lehet néhány kisebb kátyú - a meglévő kráterek mellé ! :mrgreen:

Na, kíváncsi vagyok mi lesz majd mindebből - nem bízok magamban ! :roll: :P

Kép Kép Kép
Kép Kép[/b]

... mert van az úgy, hogy " bizonyos szint fölött már nem megyünk egy bizonyos szint alá! "

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.15. 11:52

Szállás itt!?!!

Kép

Háromhuta vendégház

maxx
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.11. 13:50

Terveznek a szervezők! Egyelőre valamelyik Huta a nyerő szálláshely... aztán hogy onnan hová megyünk majd jól kifundáljuk! 8)

csizmi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: csizmi » 2016.01.11. 13:47

Mégsem Szatmár, Túristvándi :?: :!:

maxx
Adminisztrátor

Vesparádé 2016 - Országos Vespa Találkozó - Zemplén 20160701

Hozzászólás Szerző: maxx » 2016.01.11. 13:35

első! :D :D :D

Kép

Válasz küldése